foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Od 15 lutego 2020 r. Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na cykl wydarzeń i animacji zainicjowany przez Michała Hajdukiewicza (grantobiorcę), przenoszący mieszkańców Sobótki w dźwiękową podróż, której celem będzie m.in. stworzenie Ślężańskiej Mapy Dźwiękowej – kolekcji nagrań terenowych, prezentujących charakter pejzażu dźwiękowego Sobótki oraz Ślęży.

Mieszkańcy wezmą udział w kreatywnych warsztatach artystycznych, słuchowiskach i spacerach dźwiękowych, działaniach filmowych, muzycznych, wywiadach i koncertach związanych z fonicznym dziedzictwem miasta i jego przyrody. Warsztaty poprowadzą specjaliści: Michał Zygmunt i Tomasz Nycz.

WY-dźwięki Sobótki – tworzenie Mapy Dźwięków Obszaru Ślęży

PROGRAM W PLIKU

WY

Powstanie mapy dźwiękowej jest elementem wpisującym się w działania Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej w Sobótce poprzez utrwalanie jednej z form dziedzictwa Gminy i Miasta Sobótka – charakterystycznych – typowych i unikalnych dźwięków naszego otoczenia. Powiększanie zasobów Mapy Dźwiękowej będzie kontynuowane po ustaniu projektu.

➡ Prowadzenie warsztatów i wydarzeń:

Michał Zygmunt Odra Sound Design (dźwięk), Tomasz Nycz (film) Wsparcie projektowe: Michał Hajdukiewicz, Maciej Ulatowski

➡ Inicjator projektu i grantobiorca:

Michał Hajdukiewicz Główni Partnerzy projektu: ŚOK, SRMiGS, HuzarCom Partner wspierający: SKSM Sp. z o.o. 

Z poważaniem
Michał Hajdukiewicz

BOO

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30