foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szanowni Rodzice,

w zakładce dodatkowe zajęcia zamieszczony został nowy harmonogram

zajęć projektu

Zwiększamy kompetencje naukowe uczniów szkół podstawowych

z gminy Sobótka”.

Zachęcamy do zapoznania się.

Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID od dnia
19 października 2020 r. do odwołania zmieniają się zasady wejścia na teren budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sobótce.

Przebywanie osób z zewnątrz ograniczone zostaje do niezbędnego minimum i tylko w wyznaczonych obszarach.

Opiekun przyprowadzający lub odbierający dziecko może wejść do przedsionka przy wyznaczonym wejściu.

Obsługa administracyjna odbywać się będzie głównie telefonicznie lub mailowo.

Bezpośrednia obsługa administracyjna odbywać się będzie po wcześniejszym umówieniu przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.

Kontakt z nauczycielami możliwy jest poprzez narzędzia komunikacji zdalnej (e-dziennik, pocztę e-mail, telefonicznie).

Szczegółowy wykaz telefonów kontaktowych i adresów e-mail pracowników dostępny jest na stronie internetowej oraz BIP placówki.

Osoby uczestniczące w zajęciach pozaszkolnych zobowiązane są do przestrzegania wszystkich wewnętrznych zarządzeń i procedur ustalonych przez zarządcę placówki.

Na teren budynku wejść mogą wyłącznie uczestnicy zajęć pozaszkolnych.

Drodzy Rodzice

RCKS zaprasza do korzystania ze swojej oferty. W najbliższych dniach można skorzystać z dwóch propozycji: 

- Noc Bibliotek 10.10.b.r. g. 17:00; w RCKS: wieczór muzyczno-literacki upamiętniający Rok Tyrmanda; możliwość zrobienia fotografii przy retro Citroenie BL11 w Rynku w Sobótce w godz. 12.00-16.00.

- Wtorkowe spotkania przy grach planszowych w godz. 16.00-18.00, prowadzone przez doświadczonego członka Stowarzyszenia Druga Runda.

Zapraszamy państwa na te i inne wydarzenia

 

W dniu 19.09.2020 chętni uczniowie z klas IV i V wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Przed wyruszeniem w trasę, uczniów zapoznano z celami akcji oraz zasadami bezpiecznego zachowania się. W trakcje wycieczki dzieci uczyły się rozpoznawać gatunki drzew rosnących na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Uczniom udało się uprzątnąć teren na szlakach wokoło Domu Turysty „Pod Wieżycą”. Zwieńczeniem wyjścia było wspólne wejście na wieżę widokową na Wieżycy.

Nauczycielki przyrody i biologii

20200919 093526    20200919 094116   20200919 095807

Szanowni Państwo!

W związku z informacjami otrzymanymi od wydawnictw wysyłających podręczniki z dotacji MEN prosimy o wyrozumiałość. Wydawnictwa mają trudności z wysyłką, spowodowane są dużymi zamówieniami i komplikacjami wynikającymi z transportów kurierskich. Otrzymaliśmy w poniedziałek, późnym popołudniem ćwiczenia i podręczniki do klas siódmych. Są w tej chwili opracowywane technicznie w bibliotece. Czekamy na kolejne dostawy.

Nauczyciele bibliotekarze

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW DNIA 10.09.2020 (CZWARTEK) O GODZINIE 18.00 W SALI NR 38-WEJŚCIE OD HALI SPORTOWEJ.
OBECNOŚĆ JEDNEGO PRZEDSTAWICIELA OBOWIĄZKOWA.

W porannych kursach zamiast AUTOBUSU NR 2 w kierunku Strzegomian jeździł będzie AUTOBUS NR 5 według poniższej tabelki.

zmiana

Podkategorie

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna