foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NAUCZYCIELE:

 

Łakomiec Ewa – matematyka

Madejski Sławomir - geografia

Sitkiewicz Ryszard – geografia

Białucha Teresa – świetlica,edukacja wczesnoszkolna

Bednarczyk Agata – edukacja wczesnoszkolna

Bębas Joanna - wspomaganie

Białoń Anna - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Borodziuk – Mrówka Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Brzeźna Natalia - edukacja wczesnoszkolna

Drygalska Justyna – język polski, historia

Durda Paulina - edukacja wczesnoszkolna

Gajewska Irena - edukacja wczesnoszkolna

Guzik Katarzyna- edukacja wczesnoszkolna

Hańćkowiak Joanna - matematyka

Jasik Karol - biblioteka

Jędrzejak Małgorzata – język polski

Jurasz Agata - język polski, technika, plastyka

Kafel Justyna - wychowanie fizyczne

Kołodziej Piotr - wychowanie fizyczne

Kowalska Marta - edukacja wczesnoszkolna

Kozak Agnieszka – matematyka, informatyka

ks. Edward Jurek - religia

Kuczyńska Patrycja - edukacja wczesnoszkolna

Kulik Elżbieta - fizyka

Leszczyńska Marta - tkactwo

Leszczyński Mateusz - psycholog

Leśniańska Aneta – język angielski

Lorenc Karolina - świetlica

Lorenc Maciej - wychowanie fizyczne

Majdzik Anna - religia

Makuch-Mielcarska Małgorzata

Madejski Sławomir - geografia

Markiewicz Monika - edukacja wczesnoszkolna

Myk Aleksandra - wychowanie fizyczne

Nesterowicz Ewa – przyroda, matematyka

Nowak Małgorzata - pedagog

Olichwer – Ostrowska Bożena - edukacja wczesnoszkolna

Olszak Anna - tkactwo

Olszewska Barbara - religia

Ostrowski Tomasz – biologia, chemia

Piszczałka Dorota - informatyka

Pocałuń  Aleksandra - język angielski

Polak-Kopacka Anna - wspomaganie

Reszke Małgorzata - matematyka

Rybka Marzena - edukacja wczesnoszkolna

Sadura-Enzanza Dagmara - edukacja wczesnoszkolna

Sieradzka Izabela - biblioteka

Skupin Grażyna - edukacja wczesnoszkolna

Spicera Adam - wychowanie fizyczne

Spilnyk Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Stachowiak Małgorzata - język polski

Szewczyk-Sączawa Natalia – język polski

Szima - Efinowicz Monika - historia

Szpara Kamila - edukacja wczesnoszkolna

Szywała Magdalena - przyroda

Świst Dorota – język angielski

Wawryn Agnieszka - chemia

Wawrzyńczak Krystyna – język niemiecki, technika

Wiszniowska Agata – zajęcia artystyczne, plastyka

Wiśniewska Iwona - pedagog

Wypler Tomasz - historia

Zadora Rafał- edukacja dla bezpieczeństwa, wspomaganie

Zamęcki Bartłomiej – wychowanie fizyczne

Zawalich Bogusław – język angielski, historia

Zborowska Małgorzata – język polski

Zborowski Wojciech – matematyka, informatyka

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30