foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

1Pod koniec września w ramach cyklu "Poznaj moich rodziców" do naszego Przedszkola przyjechali policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Dzieci dowiedziały się w czym zajmują się patrole policji wodnej, jak powinniśmy zachowywać się nad jeziorem i rzeką oraz jak pracuje policyjny pies. Chętnie oglądali wszystkie komendy, które wykonywał pies ze swoim przewodnikiem.

Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia przedszkolaków.
Uwieńczeniem spotkania z policjantami była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu oraz quada, który na czas pobytu zaproszonych gości stanął na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą. Ponadto przedszkolaki mogły włączyć i posłuchać sygnałów policyjnej syreny.

To było bardzo ciekawe spotkanie. 

Dziękujemy!

Dzieci z przedszkola z wychowawcą

K. Lorenc

3  4  5 

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna