foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ddziewczynki 1W poniedziałek 12.10 w najmłodszych grupach, czyli u Poziomek i Pszczółek, świętowaliśmy Dzień Dziewczynki. Dziewczyny z zerówek będą obchodzić już nieco poważniejszy Dzień Kobiet w marcu.

Małe damy z tej okazji otrzymały prezenty niespodzianki, były baaardzo zadowolone. To chłopcy wręczali prezenty swoim koleżankom. Tradycyjnie odbył się poczęstunek, tańce, a nawet tańce ze wstążkami. U Pszczółek była prawdziwa dyskoteka, z kolorowymi światełkami i wielkie bańki mydlane. Poziomki z imprezy na imprezę będą się rozkręcać, na razie troszkę plątały im się rączki w piosence „Labada” i było bardzo wesoło. Tym razem to chłopcy musieli postarać się, by ładnie zaśpiewać „100 lat!”, nie było, że nie! Dziewczynki dostały również pamiątkowe medale lub dyplomy. To był przyjemny dzień.

Dominika Sieniarska-Baran, Magdalena Szpalek

link do galerii

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna