foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

listonosz1W poniedziałek 19.10.2020 r. obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej, który w tym roku wypadł w niedzielę 18 października. Dzień ten, zwany też Dniem Listonosza, był okazją, aby przybliżyć dzieciom wiedzę o funkcjonowaniu poczty oraz o bardzo potrzebnym zawodzie listonosza. W tym roku nie mogliśmy wyjść poza Przedszkole, ale nic straconego: śpiewaliśmy piosenki, malowaliśmy obrazki, a wiele grup napisało też listy lub kartki, które później zostały wysłane przez panie! Utrwalaliśmy pojęcia takie jak nadawca i odbiorca, oglądaliśmy piękne znaczki pocztowe przez szkło powiększające oraz tworzyliśmy z nich zbiory, niektóre grupy projektowały własne znaczki i koperty… a nawet papierowego listonosza!

Zespół Nauczycieli Przedszkola

listonosz3  listonosz4   listonosz 2

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna