foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

4W naszym Przedszkolu w październiku odbył się konkurs plastyczny pt. "Dary jesieni". Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody i rozwijanie kreatywności poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy
za pomocą techniki dowolnej w formacie A4-A3, bądź formie przestrzennej.

Jury w składzie: Wioletta Grzesińska, Aneta Mielnikowska, Magdalena Szpalek oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych - starszej i młodszej. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów nastąpiło 13. listopada 2020 roku.

Grupy młodsze:

I miejsce - Piotr Gajewski z grupy Poziomek

II miejsce - Gabriela Nizioł z grupy Pszczółek

III miejsce - Zofia Sobańska, Kinga Chmielewska z grupy Poziomek

Grupy starsze:

I miejsce - Olivier Gałek

II miejsce - Patrycja Lorenc

III miejsce - Antonina i Antoni Piekarscy

Sporo prac plastycznych zasłużyło na wyróżnienia. Za udział w jesiennym konkursie wszystkim serdecznie dziękują organizatorki Magdalena Szpalek i Aneta Mielnikowska. Dziękujemy również Wychowawcom za pomoc przy przekazywaniu prac i umożliwienie zorganizowania wystawy w holu głównym budynku przedszkola.

W. Grzesińska, A. Mielnikowska, M. Szpalek

1  2  3

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna