foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

mikolajki zerwek 1W poniedziałek, 7 grudnia, dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie ze św. Mikołajem. W tym roku jednak zamiast spotkania ten miły gość zostawił list i prezenty pod choinką. Wytłumaczył dzieciom dlaczego nie mógł się z nimi spotkać. Po zaśpiewaniu piosenek i wykonaniu pracy plastycznej dzieci udały się na salę gimnastyczną. Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyły się Mikołajkowe zawody sportowe. Każda grupa "0" mogła sprawdzić poziom swojej sprawności fizycznej. Dzieci ubrane w czapki św. Mikołaja uczestniczyły w licznych konkurencjach, m.in.:

* Wyścig reniferów,

* Zbieranie bombek,

* Rzut bombką do celu,

* Bieg przyjaźni,

* Odśnieżanie.

Zarówno uczniowie ćwiczący, jak i kibicujący świetnie się bawili! Po zakończeniu turnieju zawodnicy otrzymali dyplomy okolicznościowe.

Organizatorki: p. Kasia, p. Karolina i p. Wiola

mikolajki zerwek 2  mikolajki zerwek 3  mikolajki zerwek 4  mikolajki zerwek 5

więcej zdjęć w galerii

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna