foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

boze narodzenie 2020 1Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które tak niecierpliwie czekamy. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. 23 grudnia 2020 roku w naszym przedszkolu zapanował prawdziwie świąteczny nastrój! Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały piosenki
o tematyce świątecznej i zaprezentowały swoje umiejętności wokalne przed pozostałymi przedszkolakami. Kulminacyjnym punktem spotkania było wspólne śpiewanie kolęd. Na gitarze przygrywała niezastąpiona Pani Kasia. Wydarzenie to dało najmłodszym i ich opiekunom wiele radości. Po wszystkim dzieci miały okazję wziąć udział w poczęstunku, za którego przygotowanie dziękujemy Rodzicom. A wszystkim przedszkolakom i wychowawczyniom dziękujemy za przygotowanie pięknych występów i stworzenie miłej atmosfery. Mimo niesprzyjających okoliczności jakich doświadczamy w związku z ograniczeniami pandemicznymi - udało się!

W dniu 23 grudnia został również rozstrzygnięty zimowy konkurs plastyczny na „Bożonarodzeniową kartkę” zorganizowany w oddziale przedszkolnym naszej szkoły. Wspólne wykonywanie kartek w gronie rodziny i wystawa w przedszkolu wywołały radosny nastrój. Dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się wyników; ciągle dopytywały, kiedy je ogłosimy. W konkursie udział wzięło około 40 prac. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i gromkie brawa. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W grupie 4-5 latków:

I miejsce: Lenka Drużga

II miejsce: Piotruś Gajewski

III miejsce: Letycja Wróblewska

W grupie klas zerowych:

I miejsce: Patrycja Lorenc

II miejsce: Victoria Stroka i Grześ Grądkiewicz

III miejsce: Gabrysia Ostrowska i Jagoda Makowska

Wyróżniono prace: Michałka Łaskarzewskiego, Carmen Siemiradzkiej, Adrianny Krawczyk, Anastazji Stępień, Marcela Jach, Nikosia Lorenc.

To był bardzo trudny wybór, bo każda praca była piękna i niepowtarzalna. Gratulujemy naszym zdolnym dzieciom!!!

D. Sieniarska-Baran, M. Strugielska

boze narodzenie 2020 2  boze narodzenie 2020 5  boze narodzenie 2020 9  boze narodzenie 2020 11

więcej zdjęć w galerii

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna