foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pragniemy poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych organizowanych w bieżącym roku szkolnym.

W konkursach pod nazwą „zDolny Ślązak” - organizowanych przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu nasi uczniowie najlepsze wyniki osiągnęli w przedmiotach przyrodniczych.

Uczeń klasy 8b – Piotr Choma zdobył tytuł Laureata Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego oraz Finalisty Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego. W ubiegłym roku szkolnym Piotr został Laureatem Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego. Kolejny uczeń klasy 8b – Jakub Pańczyk został Finalistą Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego.

Gratulujemy naszym uczniom i ich rodzicom. Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom – Pani Elżbiecie Kulik i Pani Magdalenie Szywale za pomoc w przygotowaniu uczniów do kolejnych etapów konkursu.

Przypominamy młodszym uczniom o tym, że udział w konkursach to rozwój zainteresowań i uzdolnień, rozwój pasji poznawczych, satysfakcja z pracy i sukcesów, ale ważne jest również to, że tytuł laureata konkursu "zDolny Ślązak” zapewnia przyjęcie do dowolnej szkoły ponadpodstawowej, natomiast tytuł finalisty dodatkowe punkty rekrutacyjne.

Kolejne gratulacje otrzymuje uczennica klasy 8a – Oliwia Skwara, która była uczestniczką finału I pierwszej edycji konkursu Dicto Challenge, zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr IV we współpracy z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Finaliści zmierzyli się z wymagającym tekstem o Sherlocku Holmsie i wykazali się znakomitą znajomością angielskiej ortografii, której pozazdrościć im może niejeden licealista.

Dziękujemy Pani Anecie Leśniańskiej za organizację etapu szkolnego konkursu oraz nauczycielom, którzy  wspierali swoich uczniów do zmagania się z angielską ortografią.

Dyrekcja szkoły

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30