foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NAUCZYCIELE:

 

Łakomiec Ewa – matematyka

Kozak Agnieszka – matematyka, informatyka

Białucha Teresa – świetlica,edukacja wczesnoszkolna

Barcikowska Katarzyna – język angielski

Bednarczyk Agata – edukacja wczesnoszkolna

Berg Edyta - chemia

Beser Grygiel Monika – edukacja wczesnoszkolna

Białoń Anna - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Borodziuk – Mrówka Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Brzeźna Natalia - edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska Elżbieta – wspomaganie

Dejewska Marzena – edukacja przedszkolna

Dołhacz Aleksandra – wspomaganie

Dondzbach Larolina – psycholog

Drygalska Justyna – język polski, historia

Dudys Edyta - świetlica

Durda Paulina – edukacja przedszkolna

Gliwińska Magdalena – edukacja przedszkolna

Guzik Katarzyna- edukacja wczesnoszkolna

Grzesińska Wioleta – edukacja przedszkolna

Hańćkowiak Joanna - matematyka

Igras Marta – wspomaganie

Jasik Karol - biblioteka, świetlica

Jastrzębska Kamila – edukacja wczesnoszkolna

Jędrychowska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

Jędrzejak Małgorzata – język polski

Jurasz Agata - wspomaganie

Kafel Justyna - wychowanie fizyczne

Kołodziej Piotr - wychowanie fizyczne, technika

Kochan Anna - wos, technika, wdżwr

Kotwica Małgorzata – religia

Kowal - Robakowska Monika - język angielski

Kulik Elżbieta - fizyka

Leszczyńska Marta - tkactwo

Leśniańska Aneta – język angielski

Lorenc Karolina - edukacja przedszkolna, logopeda

Lorenc Maciej - wychowanie fizyczne

Magnucki Wojciech - muzyka

Majdzik Anna - religia

Makuch-Mielcarska Małgorzata - pedagog

Mielnikowska Aneta – edukacja przedszkolna

Myk Aleksandra - wychowanie fizyczne

Nesterowicz Ewa – przyroda, chemia, matematyka

Neubert Joanna - świetlica

Nowak Małgorzata - pedagog

Olichwer – Ostrowska Bożena - edukacja wczesnoszkolna

Olszak Anna - tkactwo

Olszewska Barbara - religia, świetlica

Piszczałka Dorota - informatyka, matematyka

Podczaszy Alina – plastyka, wspomaganie

Polak-Kopacka Anna - wspomaganie

Reszke Małgorzata - matematyka

Rusin Dorota - wspomaganie

Rybka Marzena - język polski

Sadura-Enzanza Dagmara - edukacja wczesnoszkolna

Sieniarska - Baran Dominika – edukacja przedszkolna

Sieradzka Izabela - biblioteka

Sitkiewicz Ryszard – geografia

Spilnyk Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Stachowiak Małgorzata - język polski

Strugielska Marta – rdukacja przedszkolna

Studnicka Joanna- historia

Suszek Magdalena – edukacja przedszkolna

Szewczyk-Sączawa Natalia – język polski

Szpalek Magdalena – edukacja przedszkolna

Szima - Efinowicz Monika - historia

Szpara Kamila - edukacja wczesnoszkolna

Szywała Magdalena - przyroda, biologia

Świst Dorota – język angielski

Wawryn Agnieszka - chemia

Wawrzyńczak Krystyna – język niemiecki, technika

Wiśniewska Iwona - pedagog, logopeda

Zadora Rafał- edukacja dla bezpieczeństwa, wspomaganie

Zamęcki Bartłomiej – wychowanie fizyczne

Zawalich Bogusław – język angielski, historia

Zborowska Małgorzata – język polski, etyka

Zborowski Wojciech – matematyka, informatyka

Ziętek Krzysztof – edukacja przedszkolna

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30