FESTYN RODZINNY- 11 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, UL.ŚWIDNICKA 20A

- godz. 16:00- „Talent show”- występy uczniów edukacji wczesnoszkolnej- hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 16:00- zajęcia z piłki nożnej: pokazowe treningi, konkurs żonglerki i strzałów, mecz rodzice kontra dzieci- boisko zewnętrzne za halą widowiskowo-sportową,

- godz. 17:15- licytacja- hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 18:00-pokazy sportów walki- hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 18:45- „Dyskoteka dla małego i dużego”- hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 20:00- losowanie nagrody głównej- hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 16:00-17:00- animacje dla dzieci- sala nr 5 hala widowiskowo-sportowa,

- godz. 16:00-19:00- gry planszowe- hol przed trybunami hala widowiskowo-sportowa,

- w trakcie festynu liczne atrakcje: loteria fantowa, malowanie twarzy , stoiska z pysznymi domowymi ciastami, bigos i kiełbasa z grilla, kącik zdrowej żywności, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, fotografie rodzinne itp.

zapro

Szanowni Państwo

Biblioteka Publiczna w Sobótce bierze udział w konkursie Kinder, w którym ma szansę wygrać książki dla dzieci, które wzbogacą biblioteczny księgozbiór. Głosowanie trwa do 4 listopada 2019 r., aby oddać głos należy wyszukać na liście "Ślężański Ośrodek Kultury" i zagłosować. Uwaga! Każdy zarejestrowany na stronie organizatora uczestnik może codziennie oddać jeden głos.

Link do listy: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie?fbclid=IwAR20BnTwNErIAvvBbUjOiqC-RfoWp4sbSWvHIEIeXfZ_bSfeN2mcABtm-_g

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie powyższej informacji wśród rodziców.

Z wyrazami szacunku,

Anita Kruczykowska

0102
0304

Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy! Sprzątamy swój kawałek Polski! Pod takim hasłem przebiegała akcja Sprzątania Świata, w której 20 września 2019 r. kolejny już raz wzięły udział klasy I-III. Dzieci zrobiły porządek wokół szkoły, w parku oraz wzdłuż sąsiadującej ze szkołą ulicy.

Bożena Olichwer-Ostrowska, Dagmara Sadura - Enzanza

plakat

ncz47 września w Domu Kultury w Sobótce odbyło się Narodowe Czytanie. W tym roku lekturą były nowele polskie: „Dobra pani” Elizy Orzeszkowej, „Dym” Marii Konopnickiej, „Katarynka” Bolesława Prusa, „Mój ojciec wstępuje do strażaków” (ze zbioru: „Sanatorium pod Klepsydrą”) Bruno Schulza, „Orka” Władysława Reymonta, „Rozdziobią nas kruki, wrony...” Stefana Żeromskiego, „Sachem” Henryka Sienkiewicza i „Sawa” (z cyklu: „Pamiątki Soplicy”) Henryka Rzewuskiego.
Nowele interpretowali zaproszeni Goście, m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka Mirosław Jarosz, Kierownik Referatu Oświaty i Promocji Joanna Berezecka – Zywer, Skarbnik Miasta i Gminy Sobótka Magdalena Sączawa - Szwedowska, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu Irena Gajewska, Dyrektor ŚOKSiR Michał Hajdamowicz.

Czytaj więcej...

11 09 111 09 2

11 września 2019 r. młodsi uczniowie spotkali się z policjantem, który przypomniał o zasadach zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

Zespół Szkolno - Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sobótce

rozpoczyna realizację projektu "Zwiększamy kompetencje naukowe uczniów szkół podstawowych z gminy Sobótka" realizowanego przez Gminę Sobótka w ramach Poddziałania 10.2.2 "Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej - ZIT WrOF"

Dokumenty dotyczace projektu:

zał. 4 Oświadczenie o rezygnacji - doc

zał. 4 Oświadczenie o rezygnacji - pdf

Drodzy Rodzice!
Skład Rady Rodziców w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im.Janusza Korczaka w Sobótce
1
Przewodnicząca - Magdalena Lewandowska
Z - ca Przewodniczący -  Łukasz Lis
Z - ca Przewodniczący - Marcin Chmielewski
Sekretarz - Jolanta Stefańska
Skarbnik - Jowita Romanowska

KOMISJA REWIZYJNA
Joanna Rupotacka-Mucha
Alicja Mastalerz

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 września 2019 r.,
ze względów organizacyjnych oraz bezpieczeństwa, obowiązywać będzie całkowity zakaz wstępu na teren obiektów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sobótce w dni nauki szkolnej w godzinach
22:00-6:00, w pozostałe dni całą dobę.

Dnia 2 września rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020

Dowozy uczniów dojeżdżających odbywać się będą zgodnie z następującymi harmonogrami:

Klasy 1-3 i przedszkole przyjazdy

klasy 1-3 i przedszkole odjazdy

Dowozy uczniów klas starszych pojawią sięw późniejszym czasie. Za niedogodność przepraszamy.

Klasy 4 - 8 przyjazdy

Klasy 4 - 8 odjazdy

autobus

Kochani uczniowie i rodzice!

Od 2 września obowiązuje następujący plan lekcji:

Klasy 1-3 (plik pdf)                                  Klasy 4-8 (plik pdf)

tablica