HOT-INFO

ul. Świdnicka 20a,
55-050 Sobótka

71 31 62 565
info@sp1sobotka.pl

|
jestem bezpiecznyDnia 09.01.2024 w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie „Jestem bezpieczny", w którym wzięło udział 33 uczniów z klas I-III. Konkurs miał charakter testu, podczas którego była sprawdzana wiedza dotycząca m.in. znaków drogowych, numerów alarmowych czy bezpiecznych zachowań podczas zimy. Uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Ich wiedza jest godna pochwały.
Natomiast 10.01.2024 odbyło się spotkanie z Policjantami. Funkcjonariusze podjęli tematy dotyczące bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. W trakcie tego wydarzenia zostały ogłoszone wyniki konkursu oraz rozdane dyplomy i nagrody ufundowane przez Komisariat Policji w Sobótce. Dziękujemy Policji za współpracę, miłe spotkanie oraz ofiarowanie nagród rzeczowych, a wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY! Życzymy wszystkim uczniom niezapomnianych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych!!!
 
Organizatorki konkursu i spotkania 
Patrycja Kuczyńska
Urszula Dzikowska
Justyna Chudy